150KoszeOkazjonalne.com.pl jest miejscem gdzie każdy może samodzielnie stworzyć kompozycję w formie kosza upominkowego lub zestawu prezentowego. Wystarczy wybrać jeden spośród prezentowanych modeli koszy (różniące się kształtem, wielkością, formą) a następnie wybrać sposób przystrojenia i wypełnić go zawartością. Mają Państwo do wyboru kilka różnych kategorii, w których każdy powinien znaleźć coś dla siebie – słodycze, wykwintne kawy i herbaty, niespotykane potocznie sosy, pasty i wyroby mięsne (ragu, kiełbaski), konfitury, ogromny zbiór alkoholi z całego świata w tym wina z własnego importu.

Komponowanie zestawu wieńczy inwencja twórcza zespołu ubierającego kosze okazjonalne.
W zamówieniu mogą Państwo wysłać swoje propozycje jak wystylizować podarunek.
Jeśli nie mają Państwo na to pomysłu zrobimy to my! Każda kompozycja, którą składamy jest nowa gdyż nasi klienci mają niepowtarzalne pomysły na upominki. Z każdym zrealizowanym zamówieniem uczymy się czegoś nowego i otrzymujemy nowe pomysły podsyłane przez naszych klientów. Dzięki temu nie wiemy co to powtarzalność i masowa produkcja (wyjątkiem są duże zamówienia na takie same zestawy ;).

Stawiamy na oryginalność – osoba obdarowywana lubi dostawać rzeczy niepowtarzalne! Jeśli nie mają Państwo jeszcze swojego pomysłu co tu wybrać z tak ogromnego asortymentu – prosimy opisać swoje zamówienie:
dla kogo ma być prezent, na jaką okazję, jaka tematyka kompozycji.
Po kontakcie z Państwem i dokładnym omówieniu gustów odbiorcy stworzymy prezent, który na pewno się tej osobie spodoba!
6

Wymyślasz prezent

2

Tworzysz kompozycję

3

Dodajemy coś od siebie

1

Otrzymujesz niepowtarzalny prezent!