• Wypełnij formularz zamówienia na stronie zestawu

  1. informacje o zestawie:
  – ilość zestawów prezentowych,
  – czy dodajemy życzenia (treść),
  – czy dodajemy grawer,
  – czy upominek będzie doręczany bezpośrednio do odbiorcy (wtedy do paczki nie dołączamy dowodu zakupu – zostanie wysłany osobno do zamawiającego)

  2. termin realizacji zamówienia,

  3. dane odbiorcy – imię, nazwisko, adres z kodem pocztowym, numer telefonu do kontaktu dla kuriera

 • Przyjęcie do realizacji

  Drogą mailową potwierdzimy przyjęcie zamówienia do realizacji w wybranym terminie. Ustalimy wszelkie szczegóły i prześlemy kompletną wycenę.

 • Wysyłka zamówienia

  Gotowy zestaw upominkowy, zgodny z zawartymi wcześniej ustaleniami pakowany jest do wysyłki. Dbamy o to aby zestawy były jak najlepiej zabezpieczone na czas transportu. Upominek owinięty jest folią bąbelkową, umieszczony w robiony na wymiar karton transportowy i oklejony naklejkami ostrzegawczymi.

 • Dostawa

  Nasze przesyłki wysyłamy firmą kurierską UPS. Dostawy realizowane są następnego dnia roboczego po wysłaniu przesyłki. Istnieje możliwość przesyłki za pobraniem.

Zamówienie większej ilości zestawów

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem, w skład którego będzie wchodzić więcej niż jeden rodzaj zestawu, prosimy o wiadomość mailową na naszą skrzynkę zamowienia@koszeokazjonalne.pl z nazwami i ilością zestawów.

Zamówienia niestandardowe

Chcesz stworzyć zestaw samodzielnie? Nie widzisz upominku, który spełniał by Twoje oczekiwania? Prosimy o informację drogą mailowa lub telefonicznie. Przygotujemy zestawy zgodnie z przesłanymi założeniami. Bardzo pomocne będą nam takie informacje jak: cena w jakiej zestaw musi się zmieścić, ilość zestawów, termin realizacji zamówienia, okazja wręczenia upominków.

W swojej historii stworzyliśmy ponad 600 różnych kompozycji upominków (stan na początek 2018 roku). Część z nich widoczna jest na naszej stronie internetowej jednak większość z nich komponowaliśmy na specjalne zamówienie. Jesteśmy w stanie urzeczywistnić Państwa wyobrażenia.