Grawer ślubny, podziękowania dla rodziców

Upominki ślubne są unikatowym podarunkiem wręczanym raz w życiu. Warto zatem zadbać aby miały niezapomniany charakter i mogły budzić pozytywne emocje nawet po latach. Naszą propozycją są grawery na eleganckich, drewnianych skrzynkach. Po rozpakowaniu zawartości prezentu takie skrzynki są chętnie wykorzystywane w domach rodziców lub Państwa Młodych jako szkatułki na rodzinne pamiątki, precjoza lub sentymentalne drobnostki. Drewniane pudełko z nadrukiem upamiętniającym tak ważne wydarzenie budzi uśmiech, radosną tęsknotę i pozytywne wspomnienia.

Stwórz własny wzór lub skorzystaj z przykładowych realizacji dla naszych klientów.

Grawer z życzeniami lub dedykacją

Drewniana skrzynka czy tekturowe opakowanie jest świetnym miejscem na umieszczenie dedykacji, życzeń czy indywidualnego wzoru. Nasi klienci korzystają z tej możliwości przy zamawianiu zestawów na różne okazje: ślub, urodziny, imieniny, podziękowania, jubileusz w pracy itp.

Na drewnianych skrzynka możemy wykonać zarówno laserowy grawer jak i kolorowy nadruk. Na niektórych pudełkach tekturowych można wykonać nadruk tekstu lub grafiki.

Cena grawera przy zamówieniach pojedynczych sztuk to 35,00 zł brutto. Przy zamówieniach hurtowych koszt naniesienia własnego wzoru wyceniany jest indywidualnie.

Przed każdą realizacją przesyłamy wizualizację gotowego opakowania do akceptacji.

Dedykacje i życzenia na unikatowej papeterii

Do każdego zestawu klient może dołożyć personalizowane życzenia na eleganckim papierze zamkniętym w nietuzinkowych kopertach. Proponujemy dwie wersje: pierwszy rodzaj w rozmiarze DL (110×220 1/3 A4), gramatura koperty 160g, papieru 90g. Bilecik z życzeniami  posiada nasz indywidualny wzór ornamentu.

Drugi rodzaj w rozmiarze kopert B6 127×175 wykonane z papieru czerpanego Asparagus charakteryzujący się kwiecistym “ornamentem”, list wypisany jest na białym papierze czerpanym z fakturą lnu. Kopertę możemy dodatkowo zabezpieczyć pieczęcią lakową ze wzorem gęsiego pióra.

Tego typu osobisty przekaz jest bardzo dobrze odbierany i długo zapamiętany przez osobę obdarowaną.

Papeteria ozdobna w rozmiarze DL, cena: 6,15 zł brutto
Papeteria z papieru czerpanego w rozmiarze B5, cena: 16,00 zł brutto

zyczenia na papierze czerpanym w kopercie
Tekturowe pudełka i drewniane skrzynki

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć opakowania drewniane w różnych kolorach i rozmiarach oraz pudełka wykonane z tektury. Są to zarówno opakowania jednolite, z okienkiem jak i z oddzielną pokrywką.

Na życzenie klienta istnieje możliwość zmiany opakowania w tym samym rozmiarze na inny kolor, na opakowanie 2 kolorowe (np. jasna szufladka i bejcowana na ciemno pokrywka). W niektórych przypadkach możemy zamienić skrzynkę drewnianą na pudełko tekturowe i odwrotnie. Dzięki temu zestaw może zyskać większy prestiż lub będzie lepiej dopasowany do założonego budżetu na upominek.

Kolorowe wypełnienie i ręcznie robione kokardki

Komponując nasze zestawy zwracamy uwagę aby tworzyły tematyczną spójność smakową oraz aby komponowały się kolorystycznie.

Zwieńczeniem pracy nad każdym zestawem jest dobranie dekoracji oraz koloru wypełnienia. Mamy do dyspozycji szeroki wachlarz barw.

Przekazujemy w Państwa ręce możliwość zmiany kolorystycznej „sianka” w zestawie. Na zdjęciach obok prezentujemy jak zmienia się charakter tego samego zestawu w zależności od koloru wiórek.

Do każdego koloru wiórek możemy dobrać kokardę w podobnym kolorze lub wręcz odwrotnie – taką, która będzie tworzyła kontrast. Wszystko zależy od życzenia klienta.

zestaw ze zlotymi wiorkami
zestaw z czerwonymi wiorkami
zestaw z bialymi wiorkami