Produkty w zestawie:

  • Szkocka Whisky Loch Lomond Reserve Blend
  • Likier kawowy Sheridan`s 0,5l
  • Włoska kawa Pellini Espresso Gusto Bar Vellutato mielona 250g
  • Herbata Special Blend Thompsons Family Teas Signature 80 torebek
  • Polski Regionalny Sos Daktylowo Waniliowy do kawy 250g
  • Polska Regionalna Naturalna Konfitura 200g
  • Ręcznie robiona kokarda dekoracyjna
  • Drewniana Bejcowana Skrzynak Duża

Opis zestawu:

Upominek skomponowany w drewnianym opakowaniu bejcowanym na bardzo oryginalny kolor – jasno popielaty. Nadaje on zestawowi rustykalny, skandynawski styl. Jest jednocześnie klasyczny i lekki. Dzięki takim walorom nadaje się jako unikatowy podarunek na wiele podniosłych okazji zarówno dla osób młodych jak i starszych. Często wybierany jest jako upominek dla młodej pary, dla rodziców na ważne rocznice czy dla dziadków na wspólne rodzinne świętowanie.

Do takiego zestawu świetnie pasują życzenia umieszczone na papierze czerpanym w stylowej kopercie.
Jest to niezwykła propozycja, zapadająca w pamięć i często później wspominana jako „ładne pudełeczko, które od Was dostaliśmy”.

CENA ZESTAWU NIE ZAWIERA GRAWERA I PAPETERII.
Indywidualne nadruki nanosimy w cenie od 30,00 zł na pojedynczych skrzynkach.
Życzenia na papeterii dostępne w cenie od 6.00 zł do 16.00 zł (na papierze czerpanym).

Cena netto:

272.75 PLN

335,50 zł brutto

Herbata Thomson`s Family – Angielska herbata słynąca z wysokiej jakości produktów i autorskich blendów. Założona w 1896 roku, nadal prowadzona przez wnuków założyciela i kultywujących jego recepturom. Oryginalne opakowanie, smak i aromat zapewnia jej wielu wielbicieli.

Pellini Caffe – włoska firma działająca od 1922 roku. Dzięki tradycji i wysokim normom produkcji dostarczają kawę premium uznaną na całym świecie. Mieszanki nadają się zarówno do ekspresów jak i do samodzielnego parzenia. Piąta co do wielkości palarnia kawy we Włoszech tworzy z pasją unikalne kompozycje Tradizionale, Cremoso, Vellutato.

Syrop daktylowy z wanilią do kawy – unikalny produkt, który zwykłą kawę zamieni w nowe doznania dla podniebienia. W zależności od dodanej ilości możemy uzyskać delikatny daktylowo – waniliowy posmak lub przy większej ilości powstaje słodki, kawowo – daktylowy napar.

Umiejscowienie Manufaktury Cieleśnica na Podlasiu zapewnia dostęp do ekologicznych i naturalnych składników (najczystszy region polski) – jest to chluba i znak rozpoznawczy zakładu. Rzemieślnicza produkcja oraz limitowane serie owocują powstaniem oryginalnych smaków. W przetworach nie znajdziemy barwników i sztucznych aromatów.

Polska, drewniana skrzynka w kolorze naturalnych lub bejcowana. Proponujemy dodatkowo udekorować front indywidualnych grawerem laserowym lub kolorowym nadrukiem.

Nadruk w kolorze, nasze wzory kwiatowe z dedykacją lub bez napisu. Upominek w takim opakowaniu od razu przekazuje osobie obdarowanej pozytywne emocje, jest potwierdzeniem, że został przygotowany dokładnie na daną okazję. Tak spersonalizowane opakowanie często będzie później wykorzystywane do codziennych czynności, przez co dłużej będzie zapamiętana okoliczność jego otrzymania.

Wizualnym, estetycznym podkreśleniem wyglądu zestawu jest ręcznie robiona kokarda, która dodaje prezentowi elegancji. Na specjalne życzenie klienta możemy dobrać jej wzór i kolor.

Papeteria – Do każdego zestawu klient może dołożyć personalizowane życzenia na eleganckim papierze zamkniętym w nietuzinkowych kopertach. Proponujemy dwie wersje: pierwszy rodzaj w rozmiarze DL, Bilecik z życzeniami posiada nasz indywidualny wzór ornamentu. Drugi rodzaj w rozmiarze kopert B6 wykonane z papieru czerpanego Asparagus charakteryzujący się kwiecistym “ornamentem”, list wypisany jest na białym papierze czerpanym z fakturą lnu.

Prosimy o podanie poniższych informacji:
1. ilość zestawów prezentowych,
2. preferowany termin realizacji zamówienia,
3. dane dostawy – imię, nazwisko, nazwa firmy, adres z kodem pocztowym, numer telefonu,
4. dane zamawiającego – jeśli inne niż adres dostawy,
5. treść życzeń na bilecik (jeśli umieszczamy papeterię w zestawie),
6. informacja dotycząca grawera (czy nanosimy nadruk na opakowaniu).

Płatność:
1. po mailowej akceptacji warunków przekazujemy zamówienie do realizacji,
2. wystawiamy fakturę do płatności na przelew,
3. po opłaceniu wysyłamy upominki aby dotarły pod wskazany adres w umówionym terminie,
4. istnieje możliwość płatności przy odbiorze.

+ Dodaj okazałą kokardę na skrzynkę (15,00 zł brutto) +

Zamów zestaw

Wypełnij formularz, skontaktujemy się przed realizacją.

Przepisz treść obrazka: (wielkość liter ma znaczenie)
captcha

Podobne kosze